• ×

  İlçe Belediye Başkanı

  AHMET ALHAN

  Ahmetli

  1959 yılında Ahmetli'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ahmetli'de, liseyi Manisa'da tamamladı. 1980 yılında kazandığı Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesini 1984 yılında üstün başarı ile bitirdi. 2000 - 2004 yılları arasında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. Askerlik hizmetini Erzurum'da yedek subay olarak tamamladı. Kars'da eski Rus binaları kontrol mühendisi olarak çalıştı. Eskişehir'de spor eğitim tesisleri Çankırı'da belediye sarayı ve kütüphane inşaatlarında şantiye şefi olarak çalıştı. Bütün bilgi ve birikimi ile Ahmetli'ye dönüp büyük bir heyecan ile çalışmaya başladı. Ahmetli'de çalışırken 700 ün üzerinde inşaatın projesi ile 300 ün üzerinde inşaatın yapımını üstlendi. 29 Mart 2009 pazar günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden adaylığını koyan Ahmet ALHAN 806 oy farkla 2.426 oy alarak Ahmetli Belediye başkanlığına seçilmiştir. Başkanlığa seçildiği günden beri şeffaf belediyecilik anlayışı ile Ahmetli halkının refahını arttırmak, Ahmetli halkına daha düzgün yaşam koşulları hazırlamak için halkla iç içe olarak halkın istekleri doğrultusanda Ahmetli'ye ilkleri yaşatmak için çalışmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ALİ TULUP

  Soma

  12,11,1955 YILINDA SOMA T.ALP 'TE DOĞDUM İLKÖĞRETİMİMİ T.ALP İLK ÖĞR.OKULUNDA YAPTIM ,ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ SOMADA YAPTIM.ASKERLİK GÖREVİMİ YAPTIKTAN SONRA 1980-1981 YLLARINDA ÖZEL BİR ŞİRKETTE MUHASEBECİ OLARAK ÇALIŞTIM .04/03/1982 YILINDA ŞEKERBANK SOMA ŞUBESİNDE MEMUR OLARAK GÖREVE BAŞLADIM .1998 YILINDA ETİBANK SOMA ŞUBESİNDE MÜDÜR YRD OLARAK 2002 YILINA KADAR ÇALIŞTIM .2004 YILINDA T.ALP'TE BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİM .HALEN GÖREV YAPMAKTAYIM .

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  HÜSEYİN YARALI

  Saruhanlı

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  KAMİL ÖZ

  Gölmarmara

  23/07/1967 Manisa –Akhisar doğumlum. İlk,orta ve lise öğrenimini Gölmarmara’da, üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Tütün Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdim. 1992 yılında Tekel’de mühendis olarak göreve başladım. Mühendis ve idareci olarak Malatya,Manisa, Diyarbakır, Batman ve Adıyaman illerinde görev yaptım. 2010 yılında istifa ederek Tekel kuruluşundan ayrıldım. Gölmarmara’da ticaret ve çiftçilik yapmaktayım. Evliyim ve 4 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MEHMET ÇERÇİ

  Yunusemre

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MUHAMMET AKYOL

  Gördes

  05/06/1967 YILINDA GÖRDES'TE DOĞDU.KARAKEÇILI KÖYÜ ILKOKULUNU BITIRDI.GÖRDES IMAM -HATIP LISESINDEN 1987 YILINDA MEZUN OLDU.1993 YILINDA HACETTEPE ÜNIVERSITESI SAĞLIK IDARESI YÜKSEK OKULUNU BITIRDI.1 ARALIK 1993 YILINDA VEKIL ÖĞRETMEN OLARAK GÖREVE BAŞLADI.ISTANBUL DEFTARLIĞINDA ,IZMIR KONAK VERGI DAIRESINDE VE GÖRDES MAL MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREV YAPTI.GÖRDES DEVLET HASTEHANESINDE SAYMANLIK GÖREVINDE BULUNDU.MILLI EĞITIMDE ÖĞRETMEN VE ŞUBE MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPTI.EVLI VE IKI ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ÖMER FARUK ÇELİK

  Şehzadeler

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  SALİH HIZLI

  Akhisar

  1968 YILINDA AKHİSAR' DA DOĞMUŞUM. İLK ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ AKHİSAR' DA TAMAMLADIM. YÜKSEK ÖĞRENİMİMİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SAKARYA MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT BÖLÜMÜ' NDE TAMAMLADIM. İŞ HAYATIMA 1989 YILINDA MÜHENDİSLİK HİZMETİNE BAŞLADIM. 2004 YILINA DEKMÜTAHHİTLİK VE İNŞAAT PROJE İŞLERİNE DEVAM ETTİM. ADALET VE KALKINMA PARTİSİNDE GÖREVE KURUCU BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK BAŞLADIM. 2004 YEREL SEÇİMLERİNDE PARTİMDE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDUM. SONRASINDA BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİNİ KAZANDIK VE BEN BELEDİYE BAŞKANI OLDUM. EVLİ VE 2 ÇOÇUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  SELAMİ SELÇUK

  Demirci

  1962 yılında demircide doğdu. ilk ve orta öğrenimini demircide tamamladı.1980 yılında demirci i.hatip lisesini bitirdi.aynı yıl uludağ üniversitesi iktisat fakültesine başladı.aynı okulu 1984 yılında bitirdi. SELAMİ SELÇUK uludağ üniversitesi sosyal bilimler enstütisinde yüksek lisans eğitimine başladı.yüksek lisansını tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı.1990 yılında evlenen Selçuk 3 çoçuk babasıdır. Halihazırda 2005 yılından beri demirci TİCARET VE SANAYİ ODASININ bşk.lğnı yürütmektedir.SELAMİ SELÇUK 2005/2009 yılları arasında TÜRKİYE odalar ve borsalar birliği (TOBB) ekonomi ve politikalar başkanlığına 2009 dan beri tobb hesap incelemeleri komisyonu üyeliği yapmaktadır.SELAMİ SELÇUK 2004-2009 yılları arasında AKPARTİ adına demirci belediye meclisinde meclis üyeliği yapmıştır.. 1 AĞUSTOS 2010 tarihinde AKPARTİ DEMİRCİ İLÇE bşk.lğna atanmış 30 ARALIK 2011 tarihinde yapılan 3.İLÇE KONGRESİNE ilçe başkanlığına yeniden seçilmiştir. GENÇLİK YILLARINDAN İTİBAREN çok sayıda sosyal ve siyasi dernek ve partilerde yönetici ve başkan olarak görev almıştır.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  YAŞAR İSMAİL GEDÜZ

  Kırkağaç

  11.06.1970 KIRKAĞAÇ DOĞUMLUYUM.İLKOKULU ONİKİ EYLÜL İLKÖĞRETİM OKULUNDA ORTA OKULU KIRKAĞAÇ İMAM HATİP LİSESİNDE LİSE TAHSİLİMİ İSE KIRKAĞAÇ LİSESİNDE TAMAMLADIM.GİRMİŞ OLDUĞUM ÜNİVERSİTE SINAVINDA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİNİ KAZANDIM AMA KAYIT OLAMADIM.İÇİMDEKİ ÜNİVERSİTE ÖZLEMİM BİTMEDİ.YILLAR SONRA GİRDİĞİM SINAVDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİNİ KAZANDIM VE ÖĞRENİMİ DEVAM ETMEKDEYİM.1990-1991 YILLARI ARASINDA VATANİ GÖREVİMİ YAPTIKDAN SONRA 1992 YILINDA HALEN DEVAM ETMEKDE OLDUĞUM SARRAFLIK MESLEĞİNE BAŞLADIM.SİYASİ HAYATIMA İSE 1999-2003 YILLAR ARASINDA ANAVATAN PARTİSİ KIRKAĞAÇ İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM.2004 YILINDAN İTİBAREN AK PARTİ SİYASET YAPMAKTA OLUP 2004-2008 YILLAR ARASINDA TEŞLİLAT BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM.PARTİMİZİN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU SİYASET AKADEMİSİ KURSUNA KATILARAK BAŞARI İLE TAMAMLADIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ZAFER MERGEN

  Köprübaşı

  15.12.1972 yılında Köprübaşı'nda doğdu. İlkokulu Köprübaşı Atatürk İlkokulu'nda, liseyi Köprübaşı Lisesi'nde tamamladıktan sonra, 1989 yılında ticaret ve siyaset hayatına atıldı. 1991 yılında Anavatan Partisi Köprübaşı İlçe Teşkilatı'nın yönetim kurulunda görev aldı. 29 Mart 2009 Mahalli İdareler seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi'nden belediye başkan adayı olarak seçime girmiş ve belediye başkanı seçilen Zafer MERGEN evli ve 2 çocuk babasıdır.